Ulaganje u nove tehnologije, pristupe i saznanja temelj su našeg uspjeha. No, nista od toga nije dovoljno bez pravih ljudi. ExMental ima dugogodišnje iskustvo u educiranju i profesionalnom  usavršavanju prodavača i menadžera te vjeruje u poticajno radno okruženje u kojem je pojedinac i educiran i nagraden i potaknut na uspješnost.

Vrhunska edukacija i mentorstvo

Prije početka rada ponudit ćemo vam kvalitetnu edukaciju uz mentore koji imaju niz godina iskustva. U ExMental timu jednako nam je stalo do potreba klijenata i do potreba naših zaposlenika.

Slušanje novih ideja

Slušati cemo vaše ideje i poticati vas na profesionalni rast i razvoj.

Kompetitivna primanja

Sretan zaposlenik je sretno radno okruženje, a sretno radno okruženje je sretno poduzece. U cilju nam je poticati neprestani rast vasih primanja sukladno vašem uloženom trudu i napredovanju unutar poduzeća.

Vrhunska edukacija, slušanje i isprobavanje novih ideja i kompetitivna primanja samo su neki od razloga zbog kojih se ističemo na svjetskom trzistu.

Želite li se pridružiti uspješnoj i brzo rastućoj međunarodnoj kompaniji dostavite svoj CV i motivacijsko pismo, ili se prijavite ovdje i mi ćemo vas uskoro kontaktirati.

Trenutno otvoreni natječaji

Digital Marketing

Financial Advisor

Job description:

-Održavanje Affiliate mreže

-Traženje novih partnera

-Vođenje i analiziranje kampanja

-Vođenje budžeta za promociju

-Kreiranje novih ideja za kampanje

-Razvoj marketinških strategija

-Vođenje promotivnih kampanja i profila društvenih mreža

Preduvjeti:

-Iskustvo u digitalnom marketingu

-Iskustvo u affiliate marketingu (Has Offers ili slično)

-Microsoft Office

-Iskustvo u vođenju profila društvenih mreža

Nudimo:

  • Rad u ugodnom i poticajnom okruženju, mogućnost samostalnog rada te profesionalnog razvoja.

  • Rad u dinamičnom timu

  • Stalni trening

  • Ugodnu radnu sredinu

  • Prilike za profesionalni rast i promociju unutar odjela

  • Dugoročan radni odnos

  • Fiksni dio zarade te bonus

  • Bonusi za kvalitetan rad i postignute rezultate

Za sve navedene pozicije prolaziš edukacijski period. Ako si motiviran, otvoren za izazove, tražiš nove prilike, pošalji još danas svoju prijavu putem dolje navedenog linka.

Opis posla:

-komunikacija putem telefona i              email-a s klijentima

-pronalazak novih klijenata

-istraživanje tržišta

Preduvjeti:

-hrvatsko/engleski govornik (znanje drugih jezika je dodatna prednost

-odlične komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine

-odlične socijalne vještine

-samostalan, organiziran i odgovoran u radu

-motiviran i predan radu

  • White LinkedIn Icon
  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

Navigate

Karijera >

Address: Ulica Ignjata Đorđića 5, Zagreb 10 000

TELEGOLD d.o.o.