Ulaganje u nove tehnologije, pristupe i saznanja temelj su našeg uspjeha. No, nista od toga nije dovoljno bez pravih ljudi. ExMental ima dugogodišnje iskustvo u educiranju i profesionalnom  usavršavanju prodavača i menadžera te vjeruje u poticajno radno okruženje u kojem je pojedinac i educiran i nagraden i potaknut na uspješnost.

Vrhunska edukacija i mentorstvo

Prije početka rada ponudit ćemo vam kvalitetnu edukaciju uz mentore koji imaju niz godina iskustva. U ExMental timu jednako nam je stalo do potreba klijenata i do potreba naših zaposlenika.

Slušanje novih ideja

Slušati cemo vaše ideje i poticati vas na profesionalni rast i razvoj.

Kompetitivna primanja

Sretan zaposlenik je sretno radno okruženje, a sretno radno okruženje je sretno poduzece. U cilju nam je poticati neprestani rast vasih primanja sukladno vašem uloženom trudu i napredovanju unutar poduzeća.

Vrhunska edukacija, slušanje i isprobavanje novih ideja i kompetitivna primanja samo su neki od razloga zbog kojih se ističemo na svjetskom trzistu.

Želite li se pridružiti uspješnoj i brzo rastućoj međunarodnoj kompaniji dostavite svoj CV i motivacijsko pismo, ili se prijavite ovdje i mi ćemo vas uskoro kontaktirati.

Trenutno otvoreni natječaji

Digital Marketing

Financial Advisor

​Nudimo:

  • Rad u ugodnom i poticajnom okruženju, mogućnost samostalnog rada te profesionalnog razvoja.

  • Rad u dinamičnom timu

  • Stalni trening

  • Ugodnu radnu sredinu

  • Prilike za profesionalni rast i promociju unutar odjela

  • Dugoročan radni odnos

  • Fiksni dio zarade te bonus

  • Bonusi za kvalitetan rad i postignute rezultate

Opis posla:

-komunikacija putem telefona i              email-a s klijentima

-pronalazak novih klijenata

-istraživanje tržišta

Preduvjeti:

-hrvatsko/engleski govornik (znanje drugih jezika je dodatna prednost

-odlične komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine

-odlične socijalne vještine

-samostalan, organiziran i odgovoran u radu

-motiviran i predan radu

Job description:

-Održavanje Affiliate mreže

-Traženje novih partnera

-Vođenje i analiziranje kampanja

-Vođenje budžeta za promociju

-Kreiranje novih ideja za kampanje

-Razvoj marketinških strategija

-Vođenje promotivnih kampanja i profila društvenih mreža

Preduvjeti:

-Iskustvo u digitalnom marketingu

-Iskustvo u affiliate marketingu (Has Offers ili slično)

-Microsoft Office

-Iskustvo u vođenju profila društvenih mreža

Za sve navedene pozicije prolaziš edukacijski period. Ako si motiviran, otvoren za izazove, tražiš nove prilike, pošalji još danas svoju prijavu putem dolje navedenog linka.

ostanite povezani

Ul. Nike Grškovića 14, 10000, Zagreb, Croatia

  • Telegold Linkedin
  • Telegold Facebook
  • Telegold instagram